Ubytování Rusava – apartmán
Ubytování Rusava

DISPOZICE

Nabízíme tři  samostatně přístupné komfortně vybavené apartmány umístěné v rodinném domě. Jeho poloha je jen 200 m od koupaliště se solárním ohřevem vody, přibližně stejně daleko je i restaurace.
K dispozici je oplocený  velký pozemek s parkovištěm (pro každý apartmán je k dispozici jedno parkovací místo), venkovním posezením v zastřešené pergole  s grilem, ruské kuželky, zahradní houpačka, kabelová  televize a WIFI internet. Do lesa můžete přímo ze dvora.

AP1 – v podkroví 2 ložnice, jedna s dvojlůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky. V přízemí obývací pokoj s krbem, rozkládacím gaučem, kompletně vybavená kuchyňka (se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí), sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC).

Fotografie AP1

AP2 – v přízemí ložnice s dvojlůžkem a patrovou postelí, kompletně vybavená kuchyňka (se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí), sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo a WC).

Fotografie AP2

AP3 – v podkroví 2 ložnice, jedna s dvojlůžkem a druhá se dvěma samostatnými lůžky. V přízemí obývací pokoj s rozkládacím gaučem, kompletně vybavená kuchyňka (se sklokeramickou deskou a mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí a kachlovými kamny) sociální zařízení (vana, umyvadlo a WC).